چگونه اینباکس جی‌میل خود را برای همیشه از اسپم‌ها پاک‌سازی کنیم؟

دوشنبه 10 مهر 1396 08:27 ب.ظ   نویسنده : نویسنده      اگر احساس می‌کنید که اینباکس یا صندوق ورودی جی‌میل شما پر از ایمیل‌های مختلف شده، باید بدانید که شما تنها نیستید! در این روزگار که کسب‌وکارها یا افراد شیاد دست به هر کاری می‌زنند تا جامعه آماری خودشان را گسترش دهند، تک‌تک حساب‌های ایمیل حائز اهمیت خواهند بود. اما جای نگرانی چندانی وجود ندارد؛ چراکه جی‌میل ابزارهای ساده و کارآمدی را به منظور پاک‌سازی اسپم‌ها در نظر گرفته است.

در این مطلب قصد داریم شما را با ابزارهای ساده‌ای که جی‌میل برای کنترل بهتر اینباکس‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد، آشنا کنیم.

1) قراردادن خودکار ایمیل‌ها در پوشه‌های دلخواه

جی‌میل به شما اجازه می‌دهد تا قواعد خاصی برای ایمیل‌های دریافتی تعیین کنید. بدین‌ ترتیب بدون این‌که نیاز به انجام کار خاصی باشد، می‌توانید معین کنید ایمیل‌ها به یک پوشه‌ خاص منتقل شوند.

ایجاد فیلترهای مختلف و استفاده از آن‌ها در امر مرتب‌سازی و دسته‌بندی سریع و کارآمد ایمیل‌ها می‌تواند بسیار سودمند باشد.

شما می‌توانید براساس هر ایمیلی که در اینباکس خود دارید، یک فیلتر ایجاد کنید. بدین منظور، بر روی جعبه کوچک در کنار هر یک از ایمیل‌ها کلیک کنید. سپس با استفاده از دکمه More در قسمت بالا، گزینه Filter Messages Like These را انتخاب نمایید.

با پشت سر گذاشتن مراحل گام‌به‌گام می‌توانید فیلتر دلخواه خودتان را برای ایمیل‌هایی مشابه مورد انتخاب شده، ایجاد نمایید.

برای مثال، شما می‌توانید براساس فرستنده (From)، موضوع یا عنوان (Subject) یا محتوای اصلی ایمیل و چندین مورد دیگر، یک فیلتر ایجاد نمایید.

اگر می‌خواهید ایمیل‌هایی که با فیلتر ایجاد شده‌اند، توسط شما جداسازی شوند و در اینباکس قرار نگیرند، باید گزینه Skip the Inbox را تیک بزنید. سپس باید گزینه Apply the Label را تیک زده و از یک نام مناسب برای پوشه‌ای که قرار است این ایمیل‌ها در آن قرار گیرند، استفاده نمایید. می‌توانید از نام‌های موجود استفاده کرده و یا یک مورد جدید و دلخواه بسازید.

2) استفاده از نام‌های مستعار جی‌میل

گوگل علائمی مانند نقطه یا + را در آدرس‌های ایمیل تشخیص نمی‌دهد.

فرض کنیم آدرس ایمیل شما JohnDoe123@gmail.com باشد. اگر فردی یک نقطه بین دو کلمه John و Doe اضافه کند، باز هم شما ایمیل را دریافت خواهید کرد. این موضوع در مورد علامت + نیز صدق می‌کند.

به عبارت دیگر حساب JohnDoe123@gmail.com قادر است ایمیل‌هایی را که به آدرس John.Doe123@gmail.com و یا John.Doe123+subscription01@gmail.com ارسال می‌شوند، دریافت نماید. تصور کنید چه ترکیب‌های متفاوتی می‌توان با همین آدرس ساده بدست آورد!

فیلتر کردن ایمیل‌های دریافتی براساس نام‌های مستعار جی‌میل

پس از انجام تنظیمات فیلترهای دلخواه، اکنون در موقعیت بسیار مناسبی برای استفاده از نام‌های مستعار جی‌میل قرار دارید. این قابلیت با همکاری فیلترها، ایمیل‌های شما را سازمان‌دهی کرده و اینباکس‌تان را برای ایمیل‌های مهم‌تر خالی می‌گذارد.

شما می‌توانید مشخص کنید که با اضافه شدن علامت + به آدرس ایمیل، موارد دریافتی به چه پوشه‌ و با چه نامی منتقل شوند. اگر می‌خواهید تنظیمات بیشتری را در مورد نحوه دریافت این نوع ایمیل‌ها انجام دهید می‌توانید به تب Settings مراجعه کنید.

برای مثال:

زمانی که قصد دارید یک آدرس ایمیل جهت کار را ارائه دهید، می‌توانید به طرف مقابل بگویید با ایمیل JohnDoe123+work@gmail.com تماس داشته باشد.

همین کار را می‌توانید در زمان ثبت‌نام در خبرنامه‌ها، بلاگ‌ها و یا فروشگاه‌های اینترنتی انجام دهید. با کمک فیلترها می‌توانید بدون نیاز به حتی یک کلیک مشخص کنید چه ایمیلی به کدام قسمت منتقل شود.

به همکارتان بگویید تمام ایمیل‌های مرتبط با پروژه را به آدرسی که شامل +project است، ارسال نماید. همچنین می‌توانید فیلترها را به‌گونه‌ای تنظیم کنید تا این ایمیل‌ها همگی در پوشه‌ای با نام Project قرار بگیرند.

بلاک کردن هرزنامه‌‌ها با استفاده از نام‌های مستعار جی‌میل

حتما برای‌تان به دفعات مختلف پیش آمده که در یک وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی به منظور دستیابی به یک مزیت مانند دانلود یک کتاب الکترونیکی یا بن تخفیف و ارسال رایگان، مجبور به ثبت‌نام با آدرس ایمیل‌تان شده‌اید. در چنین شرایطی معمولا خودتان هم مطمئن هستید که هرزنامه دریافت خواهید کرد!

در چنین مواقعی که قرار است به یک سایت ناشناس که سال تا سال هم به آن سر نخواهید زد، آدرس ایمیل‌تان را بدهید، باید از مزایای جی‌میل استفاده نمایید. با استفاده از تکنیک بالا که توضیح دادیم نام آن وب‌سایت را به همراه علامت + به آدرس ایمیل خود اضافه کنید.

در واقع اکنون آدرس ایمیل شما به صورت نام کاربری جی‌میل+نام وب‌سایت درخواهد آمد. مطمئن شوید که علامت + دقیقا بین دوبخش ذکر شده قرار بگیرد. همچنین لازم نیست نام وب‌سایت را به‌صورت کامل و به همراه www. و یا .com اضافه نمایید.

برای مثال فرض کنیم شما به یک فروشگاه اینترنتی با عنوان Sports Shop مراجعه کرده‌اید. همان‌طور که می‌دانید این فروشگاه‌ها معمولا در ازای ثبت‌نام در خبرنامه مزایایی را به کاربر ارائه می‌دهند. اگر می‌خواهید این مزایا را بدون غرق شدن در سیل هرزنامه‌های آینده داشته باشید، مراحل زیر را انجام دهید.

  • آدرسی به‌صورت نام کاربری اصلی+sportshop، به وب‌سایت ارائه دهید.
  • حالا باید به جی‌میل بگویید تمام ایمیل‌هایی که به این آدرس ارسال می‌شوند را به‌صورت خودکار فیلتر کند. به تنظیمات فیلتر جی‌میل رفته و در قسمت گیرنده یا To آدرس ایمیلی که مخصوص این وب‌سایت ساخته‌اید را وارد کنید. حالا بر روی لینک آبی رنگ Create Filter With This Search در انتهای صفحه و سمت راست کلیک کنید تا فیلتر دلخواه شما ایجاد شود.
  • با استفاده از ابزارهای پیش‌رو می‌توانید کاری کنید تمام ایمیل‌های دریافتی از طرف این فروشگاه به یک پوشه مخصوص منتقل شوند و یا خیلی ساده آن‌ها را در پوشه اسپم قرار دهید. بدین ترتیب می‌توانید آن‌ها را در وقت دیگری مطالعه کرده و یا کاری کنید جی‌میل به‌صورت خودکار همه آن‌ها را پاک کند.

بدین‌ترتیب تمام ایمیل‌هایی که از سوی این فروشگاه اینترنتی برای شما ارسال می‌شوند جداسازی شده و در مکان مشخصی که خودتان تعیین کرده‌اید نگهداری می‌شوند.

اگر می‌خواهید سخت‌گیری بیشتری به خرج دهید می‌توانید تمام ایمیل‌های ارسالی از سوی این فروشگاه با آدرس ایمیل یا کلیدواژه‌های مشخص را بلاک نمایید.

3) لغو عضویت یا سازمان‌دهی کارآمد عضویت‌ها

معمولا زمانی که وب‌سایت‌ها، فروشگاه‌های اینترنتی و یا مراکز اینترنتی مختلف برای کاربر ایمیل ارسال می‌کنند، یک لینک هم برای عضویت و یا لغو آن قرار می‌دهند. اگر تاکنون برای‌تان پیش نیامده که یکی از این ایمیل‌ها را باز کنید و ببینید درون آن چه خبر است، باید به فکر لغو عضویت در آن وب‌سایت‌ها باشید.

اگر زمانی با ایمیل خود در یک خبرنامه یا وب‌سایت عضو شده‌اید، معمولا در ایمیل‌های ارسالی از سوی آن‌ها یک لینک برای لغو عضویت نیز وجود دارد. همچنین در هنگام عضویت نیز اغلب اوقات یک چک‌باکس وجود دارد که به شما می‌گوید آیا دوست دارید ایمیلی دریافت کنید یا خیر. توجه داشته باشید که در گذشته بسیاری از این موارد وجود نداشته و کاربران ناخواسته درگیر صدها ایمیل تبلیغاتی یا هرزنامه می‌شدند.

برای لغو عضویت کافیست به انتهای متن ایمیل آمده و با کلیک بر روی دکمه لغو عضویت یا Unsubscribe و طی مراحل مشخص شده، این کار را انجام دهید. همچنین گاهی اوقات این امکان به‌صورت یک لینک و در متن اصلی ایمیل ممکن است وجود داشته باشد.

4) استفاده از اپلیکیشن‌ها برای سازمان‌دهی ایمیل‌های‌تان

شاید لغو عضویت ده‌ها سایتی که در آن‌ها عضو شده‌اید به‌صورت دستی کار سختی به‌نظر برسد، اما نگران نباشید چرا که اپلیکیشن‌های بسیار خوبی در این زمینه وجود داشته که همه به شما کمک خواهند کرد. Mailstrom یکی از این موارد است که با استفاده از هوش مصنوعی خود پیام‌های مهم را تشخیص می‌دهد.

این اپلیکیشن ایمیل‌های مشابه را به‌صورت گروه دسته‌بندی می‌کند. برای لغو عضویت تنها کافیست یک‌بار ایمیل ارسالی از سوی یک وب‌سایت را مشخص کنید و تمام ایمیل‌های مرتبط با آن حذف خواهند شد.

اگر نسخه رایگان و آزمایشی این برنامه را نصب کنید می‌توانید تا حداکثر 5000 ایمیل را مدیریت کنید. اگر پس از این تعداد، ایمیل جدیدی برسد، موارد قدیمی دیگر نمایش داده نخواهند شد. در طی این دوره آزمایشی شما قادر به حذف، بایگانی و یا انتقال 25 درصد از این 5000 ایمیل خواهید بود. اما برای داشتن حداکثر کارایی و امکانات، باید در طرح پولی این اپلیکیشن ثبت‌نام کرده و هزینه 5 تا 200 دلاری آن را بسته به پلن‌های انتخابی بپردازید.

در حال حاضر این اپلیکیشن تنها برای دسکتاپ طراحی شده است. اما احتمال انتشار آن برای پلتفرم‌های موبایل نیز وجود خواهد داشت.

5) حذف لیست‌های ایمیل با اپلیکیشن‌های کاربردی

آیا حوصله پاک کردن ایمیل‌های مرتبط با وب‌سایت‌هایی که در آن‌ها عضو شده‌اید را ندارید؟ در این صورت این وظیفه را به برنامه Unroll.Me واگذار کنید. این اپلیکیشن تمام ایمیل‌های مبتنی بر عضویت را در یک قالب خلاصه به نام Rollup دسته‌بندی می‌کند.

این قالب در بازه‌های زمانی که خودتان مشخص می‌کنید در اینباکس‌تان قابل مشاهده خواهد بود. بدین‌صورت همانند Mailstrom، این برنامه نیز به شما اجازه می‌دهد تا با یک کلیک تمام ایمیل‌های مرتبط با وب‌سایت‌هایی را که در آن‌ها عضویت دارید، حذف نماید. این اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS نیز منتشر شده است. با عمل Swipe یا حرکت انگشت به یک جهت خاص، می‌توانید ایمیل‌ها را در اینباکس خود نگه دارید و یا عضویت خود را در سایت‌های مختلف فورا لغو نمایید.

Unroll.Me به شما اعلام می‌کند که روزانه معمولا چه تعداد ایمیل از سوی این سایت‌ها برای شما ارسال می‌شود. شاید روزانه حداقل 20 مورد از این نوع ایمیل‌ها دریافت کنید اما تنها 2 عدد از آن‌ها را بخوانید. بنابراین متوجه می‌شوید که وقتش رسیده تا عضویت خودتان را در برخی از سایت‌ها لغو نمایید.

دانلود نسخه دسکتاپ

دانلود نسخه iOS

اول از شر کدام ایمیل‌ها خلاص شوید؟

نکاتی که در این مطالب اشاره شد به شما کمک می‌کنند تا با هرزنامه‌هایی که در اینباکس‌تان قرار دارند، به‌خوبی مقابله کنید. اما فقط مواردی که در اینباکس شما وجود دارند مهم نیستند. بنابراین باید با استفاده از روش‌های معرفی شده کاری کنید که جی‌میل به‌صورت خودکار شما را از شر ایمیل‌های تبلیغاتی یا اسپم خلاص کند.لینک منبع

مطلب چگونه اینباکس جی‌میل خود را برای همیشه از اسپم‌ها پاک‌سازی کنیم؟ در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :چگونه اینباکس جی‌میل خود را برای همیشه از اسپم‌ها پاک‌سازی کنیم؟
http://mofidestan.ir/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%a8%d8%a7%da%a9%d8%b3-%d8%ac%db%8c%e2%80%8c%d9%85%db%8c%d9%84-%d8%ae%d9%88%d8%af-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%87%d9%85%db%8c%d8%b4/
آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()
پنجشنبه 1 اسفند 1398 07:29 ق.ظ
I'm not certain where you are getting your info, but good topic.
I needs to spend some time finding out much more or working out more.
Thank you for excellent info I was looking for this information for my
mission.
سه شنبه 29 بهمن 1398 08:12 ب.ظ
Avoid aromatic soaps and bubble bathing should you be troubled
by candida albicans. These smells could cause germs to prosper, and also you boost your
chance of obtaining a candida. Fragrant sanitary patches and tampons have got a very similar
affect, so prevent them as well. Source: https://thewomaninthewindow.org/
یکشنبه 27 بهمن 1398 08:04 ب.ظ
college research paper writing service http://researchpapershrd.com/ - college research paper writers research papers writing service <a href="http://researchpapershrd.com/#">help research paper</a> research papers writing help
یکشنبه 27 بهمن 1398 02:05 ب.ظ
term paper services http://essaywritersrpl.com/ - buy custom term paper term papers writing service <a href="http://essaywritersrpl.com/#">buying term papers</a> term paper buy
شنبه 26 بهمن 1398 03:28 ب.ظ
Severe changes in the temp can cause your zits to flare up.
You tend to perspiration more.Perspiring can block skin pores and may result in significant irritation. This may frequently result in acne troubles.
Cold weather may also dry skin. Both these circumstances are harmful to
your epidermis. Source: https://freeguyryanreynolds.blogspot.com/2020/02/de-free-guy-adventure-comedy-trailer.html
پنجشنبه 24 بهمن 1398 10:04 ب.ظ
Đến Thượng Hải mà không thưởngthức món cua ngâm
Thượng Hải thì thật là thiếu xót. các
món ăn này không được gia công từ cua lông đặc sản địa phương.Cua lông quá lớn trong quá trình
cua đồng tươi nggon thì cực kì tương xứng. Loại bình sứ có độ dày ccao đi kèm theo độ trong veo
lớn có thể đơn giản quan sát cua trong bình chuyển màu.
Nước tương cộng dấm đỏ & tỏi là nước ngâm
cua. Muốn dùng cua ngâm phải chờ tối thiểu ba tháng.
Cua ngon đến không hề ngon hơn. khẩu vị nồng thắm, thịt cua thấm vị
mặn măn của nước tương, chua chua từ dấm
đỏ dùng với tỏi ngâm qua bình để tăng thêm vị nồng cho món ăn.
پنجشنبه 24 بهمن 1398 10:04 ب.ظ
Đề cập đến VN thì không thể nào không nhắc đến những món thức ăn ấn tượng của quốc gia họ.
sử dụng tối đa nguồn các gia vị đã có trước
để chế biến ra các món ăn thơm ngon. những đầu bếp nơi đây không cần là đầu bếp 5 sao mới biết
phối hợp Nguyên liệu and các gia vị
với nhau. dựa vào trí mưu trí và tài hoa mà ẩm
thực xứ Việt luôn có những các món ăn làm nức lòng
khách ăn.Giữa muôn trùng mỹ thực thì sẽ rất khó để tín đồ đưa ra quyết định đúng đắn sẽ thử các món ăn nào trước.
Văn hoá ăn uống VN thật sự đã mang về rất nhiều
các món ăn là thay mặt ưu tú nhất. chẳng
còn để bàn cãi nữa, các các món ăn dưới đây đều là các
món không hề không nếm một lần.
پنجشنبه 24 بهمن 1398 10:04 ب.ظ
Cay nhất vẫn là lẩu Tứ Xuyên. trong những
món thức ăn cay nhất trái đất. Lẩu được gia công từ 30 Nguyên vật liệu không giống nhau ttrong những số đóớt và
hoa tiêu đó là Nguyên vật liệu tạo raa sự món lẩu trứ
danh. dựa vào Nguyênvật liệu thảo dược & nước lèo từ xương mặn mà nên thực
khách an tâm hưởng thụ mà không sợ tác động đến dạ dày.
Tê, cay chính là hai cảm giác chính khi sử dụng món này.
Đồ nhúng đa chủng loại luôn thoả mãn sở thích
thực phẩm & cả độ ăn cay của bạn. phụ thuộc
vào món gia vị chấm có thành phần đó là dầu và hành cây
màđộ cay đã giảm đi không ít.
پنجشنبه 24 بهمن 1398 04:37 ب.ظ
Your one-stop store to Asia's greatest sex location, find
Tokyo Escorts, Brothels, Sensual Rubs, Blowjob Bars,
Reel Groups, Sex Services and much more!
پنجشنبه 24 بهمن 1398 12:30 ق.ظ
fan hỏi tín đồ Đài Loan Trung Quốc thích ăn gì thì đó chắc chắn là món mì.
bạn muốn ăn mì từ bình dân đến sang
trọng, Trung Quốc có toàn bộ. Mì hoành thánh
đã không còn là 1 trong những món thức ăn bình thường, đó là một
trong những tôn giáo thật sự. Hoành thánh đầy
ụ nhiều thịt kèm theo sợi mì vàng óng được gia công từ các Các nguyên liệu bình dân. sẽ
là thiếu sót cực độ khi không dùng chung hoành thánh
với nước dùng thơm ngon. toàn bộ đã tạo ra tô mì lộn với nước trong,
ngọt thanh, sợi mì dai dai đi kèm theo với hoành thánh nhiều thịt.
Một tô mì hoàn chỉnh không cần quá lâu công.
چهارشنبه 23 بهمن 1398 04:12 ب.ظ
Hydrea http://gabapentinneurontinax.com/ - Depakote Diamox <a href="http://gabapentinneurontinax.com/#">Dramamine</a> Detrol
سه شنبه 22 بهمن 1398 10:01 ب.ظ
Ԍood Afternoon, I am ɑ full time vape аnd CBD influencer att https://vapetelligent.com. І'm seeking
vape as welⅼ ass CBD reviewers to review eliquid
Ƅy Burst DUO eLiquid, Ꮋigh Sеaѕ E-Liquid aѕ weⅼl as Vaping Birdy annd CBD Bakery fгom Oracle:) If anyօne at mihanblog.сom іs interested, plеase gget іn touch!

Many thɑnks
سه شنبه 22 بهمن 1398 12:41 ق.ظ
Đến Thượng Hải mà không hưởng thụ món cua ngâm
Thượng Hải thì thật là thiếu xót. món ăn này không được gia công từ cua lông món ăn đặc sản địa phương.
Cua lông quá lớn trong lúc cua đồng tươi ngon thì
rất là cân xứng. Loại bình sứ có độ dày cao đi
kèm độ trong vắt lớn rất có thể đơn giản quan sát cua trong bình chuyển màu.
Nước tương cộng dấm đỏ và tỏi là nước ngâm cua.
Muốn dùng cuaa ngâm phải chờ tối thiểu ba tháng.
Cua ngon đến không thể ngon hơn. hương vị nồng dịu, thịt cua thấm vị
mặn măn của nước tương, hơi chuha chua từ dấm đỏ dùng kèm củ
tỏi ngâm trong bình để ngày càng tăng vị nồng của
món ăn.
دوشنبه 21 بهمن 1398 10:42 ب.ظ
can someone write my essay for me http://essayonlinethx.com/ - custom essays toronto essay editing service reviews <a href="http://essayonlinethx.com/#">essay writing services online</a> college essay writing service reviews
دوشنبه 21 بهمن 1398 10:03 ب.ظ
pay someone to do my paper http://papersonlinesgo.com/ - write my paper please write my philosophy paper <a href="http://papersonlinesgo.com/#">pay for paper</a> buy school papers
دوشنبه 21 بهمن 1398 03:56 ب.ظ
It's a shame you don't have a donate button! I'd definitely donate to this brilliant blog!
I suppose for now i'll settle for bookmarking and adding your RSS
feed to my Google account. I look forward to fresh updates and will talk about this blog with my Facebook group.
Talk soon!
شنبه 19 بهمن 1398 08:22 ب.ظ
Đề cập đến VN thì không thể nào không nói đến các các món ăn ấn tượng của đất nước
họ. sử dụng tối đa nguồn gia vị đã có sẵn để chế biến ra các món thức ăn vừa thơm vừa ngon. những đầu bếp nơi đây không cần là đầu bếp 5 sao mới biết phối kết hợp
Các nguyên liệu and các gia vị với nhau. dựa vào trí mưu
trí và tài hoa mà ăn uống xứ Việt luôn luôn có
những món ăn làm nức lòng khách ăn. Giữa muôn trùng mỹ thực
thì sẽ cực kỳ khó để người đưa ra quyết định đúng mực sẽ thử các món ăn nào trước.

Văn hoá ăn uống VN thật sự đã mzng về ít nhiều món thức ăn là người thay mặt ưu tú nhất.
chẳng còn để bàn cãi nữa, những món ăn tiếp sau đây
đều là những món không còn không nếm một
lần.
شنبه 19 بهمن 1398 01:57 ب.ظ
pharcharmy online no precipitation
http://canadianpharmaciesprofmeds.com/
[url=http://canadianpharmaciesprofmeds.com/]canadian pharmacy online[/url]
شنبه 19 بهمن 1398 10:16 ق.ظ
Keppra http://meloxicammobicxn.com/ - Casodex Penegra <a href="http://meloxicammobicxn.com/#">Mentat</a> Methotrexate
شنبه 19 بهمن 1398 10:13 ق.ظ
I'm more than happy to discover this site. I wanted to thank you for ones time due to
this wonderful read!! I definitely enjoyed every part
of it and I have you book-marked to see new stuff on your web site.
شنبه 19 بهمن 1398 05:13 ق.ظ
The AWS Database Migration Service is extremely resilient and self-healing.
After the database migration is full, the goal database will remain synchronized with the
supply for as long as you choose, permitting you to switchover the database
at a convenient time. A customer utilizing New Relic’s distributed tracing, for instance, might discover that 90% of an application’s transaction time entails 1000's of comparable relational database queries.
Each year, hundreds of celebrities come collectively at Cannes to rejoice the
well-known film festival, immediately growing its recognition as a tourist vacation spot.

A migration activity is the place you define the parameters the AWS
Database Migration Service makes use of to execute the migration. These dashboards
are fully aligned to MAP and highlight everything from executive dashboards that show the
status of a cloud migration to developer dashboards designed to optimize touchdown zones.
New Relic dashboards may present earlier than-and-after performance insights that enable resolution-makers to measure and quantify the business
impact of their cloud migration initiatives.
جمعه 18 بهمن 1398 10:52 ق.ظ
Restrict some time that you just spend looking at the paper or observing this news if current situations get you to stressed.
It is actually okay to track in to the newest news improvements once a day, but usually do not dwell on negative testimonies that are likely to boost your anxiety.
Source: https://scoobmckenna.blogspot.com/2020/02/they-present-animated-film-scoob.html
پنجشنبه 17 بهمن 1398 09:26 ب.ظ
Good day! I could have sworn I've been to this blog before but after looking
at some of the posts I realized it's new to me.

Nonetheless, I'm definitely pleased I came across it and I'll be book-marking it and checking back often!
پنجشنبه 17 بهمن 1398 11:54 ق.ظ
Đến Thượng Hải mà dường như không trải nghiệm món cua ngâm Thượng Hải thì thật là thiếu xót.
món thức ăn này không được làm từ cua lông món ăn đặc sản địa
phương. Cua lông quá lớn trong khi cua đồng tươi ngon thì cực
kỳ tương xứng. Loại bình sứ có độ dày cao đi kèm theo độ trong veo
lớn hoàn toàncó thể dễ dàng quan sát cua
trong bình chuyển màu sắc. Nước tương cộng dấm đỏ và
củ tỏi là nước ngâm cua. Muốn dùng cuua ngâm phải chờ tối thiểu ba tháng.
Cua ngon đến không thể ngon hơn. mùi vị nồng dịu, thịt cua thấm vị mặn măncủa
nước tương, chua nhuốt nhuốt từ
dấm đỏ ăn kèm củ tỏi ngâm qqua bình để gia tăng
vị nồng cho mónăn.
پنجشنبه 17 بهمن 1398 08:56 ق.ظ
Consuming a good amount of glucose slashes your lifestyle span.
Sugars is an factor that can reduce your daily life consequently making you age quicker.
Reports have recommended that sweets can be another contributing aspect in the lessened life
expectancy of pets. Source: https://trollsworldtourwaltdohrn.blogspot.com/2020/02/italian-characters-posters-reveal.html
پنجشنبه 17 بهمن 1398 07:31 ق.ظ
lenders of payday loans http://paydayloansuyi.com/ - one hour payday loans direct lender payday loans <a href="http://paydayloansuyi.com/#">getting out of payday loans</a> п»ї1 hour payday loans
پنجشنبه 17 بهمن 1398 12:59 ق.ظ
I drop a leave a response when I like a articloe on a ste or if I have something to add to the discussion. It is a result of the fire communicated in the
post I browsed. And on this article مطالب اینترنتی - چگونه اینباکس جی‌میل
خود را برای همیشه از اسپم‌ها پاک‌سازی کنیم؟.
I was moved enough to post a commenta response :) I do have 2 questions for you if you do not mind.
Is it only me or do a few of the responses come across like thesy are eft
by bfain dead visitors? :-P And, if you aare writing on additional online sites, I'd like to keep up with you.
Would you list every one of your community pages like your twitter feed, Faebook page oor linkedin profile?
پنجشنبه 17 بهمن 1398 12:59 ق.ظ
Hello there! Would you mind if I share your blog with my zynga group?

There's a lot of people that I think would really appreciate your content.
Please let me know. Thank you
پنجشنبه 17 بهمن 1398 12:46 ق.ظ
Đề cập đến VN thì không thể nào không nói đến những
các món ăn tuyệt hảo của quốc gia họ.
sử dụng tối đa nguồn các gia vị đã có sẵn để nấu ra những món thức
ăn vừa thơm vừa ngon. những đầu bếp nơi đây không cần là đầu bếp 5 sao mới
biết phối hợp Nguyên liệu and gia vị với nhau.

phụ thuộc trí mưu trí and tài hoa mà ẩm thực xứ Việt luôn có
các các món ăn làm nức lòng khách ăn. Giữa muôn trùng mỹ thực thì sẽ cực kỳ khó để tín đồ
tìm thấy quyết định đúng đắn sẽ thử món thức
ăn nào trước. Văn hoá ăn uống nước ta thật sự đã mang lại không ít
các món ăn là thay mặt ưu tú nhất. không có gì để bàn cãi nữa, những món ăn tiếp sau đây đều là những món không còn không nếm một
lần.
چهارشنبه 16 بهمن 1398 08:42 ب.ظ
I am sure this post has touched all the internet users, its really really fastidious piece of writing on building
up new webpage.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ


نویسندگان

  • نویسنده (27)

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو